Back-of-the-Steigenberger-Kurhaus1

Pirmosios dienos Den Haag

Pirmosios dienos Den Haag

Atvykus į Olandija, teisingiau būtų sakyti Nyderlandus, mats Olandija tėra viena karalystės sričių, mus pasitiko daugybė mažų namukų siaurais langais. O pirmas sustojimas kirtus sieną buvo suplanuotas papludimyje, kur 50% ekipažo išdrįso išsimaudyti. 

Prieš atvykdami į Hagą jau turėjome kvietimą apsilankyti ir pavakarieniauti itališkame restorane CIAO! CIAO! , kur barmenu dirba mūsų naujasis bendranuomininkas Marco. Čia buvome pavaišinti tikra itališka pica ir sulaukė jojo darbo pabaigos išjudėjome namų link. 

PIZZA QUATTRO STAGIONE
PIZZA QUATTRO STAGIONE
Pizza Carpaccio
Pizza Carpaccio

Tiesa namus surasti nebuvo taip paprasta. Mūsiškis italas išvyko savo motoroleriu ir paliko mus naviguoti miesto gatvėmis naudojantis legendine, perskaičiavimų nemėgstančia, navigavicijos programėle Maps.me. Viskas būtų buvę gerai, jei programėlė iš pirmo kart būtų atvedus prie reikiamo namo. Atvykus į namą, kuriame, kaip manėme, bus mūsų butas, turimais raktais nepavyko atrakinti nei vienų laiptinės durų, o jų desperatiškai rakinome kone dvidešimt. Visa laimė kone vidurnaktį pavyko rasti angliškai kalbančių vietinių žmonių, o šiems nurodžius kryptį, sėkmingai pasiekėme būsimus namus.

Tą vakarą spėjome tik sumesti dalį daiktų į kambarį ir kritome it negyvos musės net nepranešę šeimiškiams apie sėkmingai pasiektą tikslą.

Jau kitą rytą Indrė dar nesuvokus, kur atsidūrė, 9.00  išskubėjo į savo praktikos vietą WTC verslo centre. Visa laimė italai paskolino savo dviračius, tad sėkmingai įsiliejusi į vietinį dvirãčių priemonių srautą beveik nepasiklydusi pasiekė darbo vietą.

wtc_business_center
WTC business center The Hague

Indrės praktika

Nuvykusi į naująjį biurą Indrė sužinojo, kad šiame pastate visa komanda dirbanti TogetherAbroad susitinka kelis kartus per savaitę, kad aptartų rezultatus, tikslus ir uždavinius bei nudirbtus darbus. Pats darbas dažnai vyksta nuotolinių būdu, skype pokalbiais. Kartu su Indre čia darbuojasi dar keli praktikantai: rumunė Dorotėja, kaimynė latvė Yva, iš Karibų salų kilusi Meggie bei rusų kilmės vadovė Irina, kartu su partnere Linda iš Olandijos.  Taip, tikrai tarptautinė kompanija… Dauguma čia dirbančių praktikantų atsakingi už rinkos analizę, socialinių tinklų, komunikacijos valdymą. Indrės darbo perspektyva daugiau analitinė. Ji atsakinga už puslapio optimizavimą  (SEO), tinkamų raktažodžių paieška, Google analytics, webmastertool įrankių valdymą. Pastarieji padeda užtikrinti tinkalalapio pasiekiamumą, bei rezultatyvių sprendimų priėmimą. Indrė gavo būtent tai ko ieškojo.. Jau nuo antrojo kurso susidomėjusi skaitmenine rinkodara, dabar tikslingai juda svajonės link.

Ką nuveikė Antanas? 

Vilniuje jau įprastą darbo vietų paiešką kavinėse pakeitė darbo vietos susikūrimas namuose. Tai kasdien leido sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu pinigų, nes nekildavo pagunda užsisakyti kavos ar sukirsti burgerį.

Tiesa, pirmosiomis dienomis norėdami naująjį butą paversti mielu gyventi, turėjome ką veikti ir namų erdvėje. Čia išsikrovę mantą, kruopščiai atlikę tvarkymosi darbus, galėjo džiaugtis švara, gaiva, o ir patys namai pasidarė daug jaukesni ir mielesni širdims. Dalinamės kambario nuotrauka prieš ir po įsikūrimo:

Prieš
Prieš
Po
Po

Zuiderpark 

Jau atvykdami buvome nužiūrėję puikią vietą pailsėti Zuiderpark, kurios didžiausias privalumas itin mažas atstumas (2,6km)nuo namų ir pusiaukelė tarp centro ir gyvenamosios vietos. Kelias iki ZuiderparkNeatsitiktinai ten esame ir dabar rašydami šį įrašą. Aplinka išties graži, parkas didelis ir puikiai sutvarkytas. Jame pilna natūraliai gyvenančių triušių, ančių, gulbių ir kitų plaukiančių sparnuočių. Plačiau apie jį aprašysime ir pasidalinsime gražiais vaizdais kituose įrašuose.

DSC_1334 DSC_1358 DSC_1330DSC_1355-2


One thought on “Pirmosios dienos Den Haag

  1. Atgalinis pranešimas: Čempionatas | 3 mėnesiai Olandijoje

Comments are closed.