Antanas-Toliusis-logo-2020-rocket-horizontal
+370 637 96588
antanas@toliusis.lt
Facebook
LinkedIn
YouTube
Instagram
Pinterest
Skype
  • Blogas
  • 40 žodžių
  • Apie mane
  • Vietos darbui
  • Keliones
    • Tour du Mont Blanc | Aplink Monblaną pėsčiomis per 8 dienas
    • 3 Mėnesiai Olandijoje
    • Žydroji pakrantė
    • Bavaria
Product was added to your cart

Krepšelis

#Parašymai apie tai, kaip 7 nuodėmes paversti savo veiklos varikliu #week15

balandžio 11, 2016Antanas ToliušisParašymai

Jaučiuosi nemenkai skolingas visiems metų pradžioje prenumeravusiems parašymus ir nuoširdžiai tikėjusiems, kad man pavyks kartą per savaitę prisėsti ir aprašyti praėjusios savaitės iššūkių ir ateinančios planų.

Pirmasias tris išties pavyko vėliau sumanymas ėmė buksuoti. Ir kuo toliau tuo rodėsi savaitės trumpėja o veikmo, kurį derėtų aprašyt vis daugiau ir daugiau.

Taip pasiekėm 15-tą šių metų savaitę, kuri kaip atskaitos taškas atnaujina #parašymų seriją. Šį kart be pažado rašyti kas savaitę, tačiau su lūkesčiu rašyti dažniau nei dabar.

Kaip skelbia šiandienos ilga ir skambi antraštė, noriu pasidalinti 7-iomis visuotinai priimtomis nuodėmėmis galinčiomis tapti mūsų pačių veiklos varikliu.

Niekam nepaslaptis, jog kiekvieną savaitę skiriu kažkiek laiko savišvietai ir įvairių šaltinių skaitymui, o šiandien noriu pasidalinti vienu įžvalgų rinkiniu, kuris mane patį, kažkuria prasme įkvėpė, o kaikuriai atvejais nuramino, kad net turint šias ydas, galima priversti jas tarnauti savo tikslams pasiekti.

 

1. Godumas

Už pinigus galima nusipirkti laimę, jei tik tuos pinigus teisingai leidi. Mokslininkai tvirtina, kad žmonės tampa laimingesni, kai leidžia pinigus tam, kad įgytų kokios nors patirties, o ne materialinių vertybių. Tad šiuo atveju godumas tenkinantis jūsų vidinius poreikius gali sugrįžti dešimteriopai veiklos rezultatuose.

 

2. Puikybė

Nors dažnai maišoma su arogancija, puikybė yra tas bruožas, kurį turintys žmonės pasižymi gebėjimu susidoroti su ypatingai sunkiomis užduotimis, todėl ilgainiui tampa nepakeičiamais vadovais.

 

3. Apsiryjimas

Tyrimais įrodyta, kad gabelėlį torto suvalgęs žmogus labdarai aukoja kelis kartus dažniau nei kiti – susilaikę nuo šio deserto.

 

4. Pavydas

Lygindami save su kitais suvoki savo galimybes ir stengiesi jas kuo labiau išnaudoti, kad pasiektum pavydo objekto lygį. Įrodyta, kad būtent tie mokiniai, kurie lygintavo save su daug sėkmingesniais bendraamžiais, gaudavo gerus pažymius.

 

5. Kerštas

Kerštas provokuoja tą mąstymo būdą, kuris verčia žmones laikytis įsitikinimų, kurie prieštarauja jų asmeniniams, Būtent dėl šios priežasties kerštaujantys individai greičiau mokosi naujų dalykų, o kerštingi tarpininai derybose dažnai pasiekia tai, ko nori.

 

6. Aistra

Aistra iš esmės yra vienas stipriasių veiklos palaikymo elementų. Kartu yra įrodyta, kad dėl aistros žmonės tampa protingesni ir tuo pačiu, dažnai apie seksą galvojantys žmonės geriau sprendžia analinites užduotis. Taip yra todėl, kad aistra priverčia mus fokusuotis realybėjė ir trokštamuose tiksluose, būtent sekse, vienu metu, taip tarsi sujungiant juos trūkstamomi detalėmis.

 

7. Tingumas

Didžiausias tingumo laipsnis – miegas, kuris pats iš savęs gerina atmintį ir daro žmogų įžvalgesnį. Jau senovės mąstytojai pastebėjo, kad  geriausios mintys kyla kelios akimirkos prieš užmiegant, todėl sugaldavo būdų kaip pabusti tik spėjus užmigti, tam kad išsaugotų ir užsirašytų svarbiausias savo mintis.

 

Sąmoningai naudodamiesi šiomis nuodėmėmis galime greičiau pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Tiek šiam kartui ir iki pasimatymo ateityje.


Norėdami gauti kitus #parašymus vos tik jie pasirodo, palikite savo el. pašto adrasą žemiau.


Jei patiko įrašas pasidalinkit juo su draugais:
0
0
0
Tags: Įkvėpimas, SharingIsCaring
Previous post Parašymai dedukuoti Magistrams #week4 Next post #Parašymai apie naujas patirtis #week20

Related Articles

Kontekstinis paveikslėlis iš internetų

#Parašymai apie tai, kaip 7 nuodėmes paversti savo veiklos varikliu #week15

balandžio 11, 2016Antanas Toliušis
Kelionės aplink Montblaną įspūdžiai ir gidas (PDF)
PinterestFacebookYoutubeLinkedInGoogle+