m1dzcccaxbvv

Apsipirkimų ketvirtadienis

Pripratinti lietuviškų prekybos centrų tradicijų dieną dirdavom savo darbus, o vakarais keliaudavom į centrą tikėdamiesi pasižvalgyti po parduotuves, palyginti drabužių, elektronikos ir kitas kainas, o gal net ir įsigyti šį bei tą vasaros išpardavimų progą. Tačiau kaskart atvykę prie parduotuvių rasdavom jas uždarytas, su užgesintomis šviesomis.

Parduotuvės dirba iki 18val. ir su tuo reikia susitaikyti, tačiau ketvirtadienis čia kažkokia apsipirkimų šventė. Gal dėl psichologinių aspektų, kad jau savaitė persivertė per savo vidurį ir liko tik atsėdėti puse penktadienio, gal dėl šiaip geresnių nuotaikų visos parduotuvė dirba bent trimis valandomis ilgiau – iki 21.00 val.

Tad vakar ir buvo ta diena, kai aplankėme Zara, H&M, M&S bei P&C. Ir jei jums kas nors  kadanors sakys kad Lietuvoj rūbai brangiau, netikėkit jais. Lietuvoje standartinė jų kaina tokia pat. Tiek Zaroj, tiek H&M net etiketės su Lietuviškomis, tą pačia kainą eurais rodančiomis eilutėmis. Gal tik išpardavimų kainos čia kiek švelnesnės. Matosi, kad sezonui įpusėjus parduotuvės stengiasi išsivalyti ir daugybę produktu parduoda pusvelčiui. Na ir žinoma pasirinkimas čia kiek platesnis nei pas mus. Taip yra dėl miesto multikultūriškumo, nes rūbą čia surasti turi ir iš toli atvykę indai ir artimųjų rytų ir šiaurės afrikos ir europos gyventojai.

Ketvirtadieniais prisipildo ir miesto barai. Naujus pirkinius čia laisto alumi, o barmenams ir padavėjams tai puikus apšilimas prieš penktadinio apgultį, kai miestas nurimsta tik 3-4 valanda nakties.